Basseini eramajas - juba iseenesest nähtus on üsna unikaalne. Ja kui see on loodud loovalt luua see, saad esialgse disaini ja funktsionaalsust, mis on uhked kõik kodus. Pakume tutvuda uimastamise ideid projektide basseinidele.

1. Resort bassein soolases vees, kosed, aiad. Suletud tüüpi bassein eramajas on keeruline süsteem, mis nõuab töömahukate hooldus. Aga kui sa mõistad seda, saad troopikas kodus aastaringselt.

2. sürrealistlik bassein. Populaarne teema kujunduse kraanikausid disainerite on loomine "World World". Idee on teostust magic ruumi, kus omanikud maja saab varjata maiste sebimine ja igapäeva rutiinist ja lõõgastuda rahulikult.

3. "öö" bassein. Fännid harrasteita saab ehitada bassein, kus põhirõhk pannakse valgustus. Mitmikside valgustuse seinad, LED laes, jäljendades tähistaevast, samuti luksuslik mullivann, kaasaegne saun - ja nüüd, oma kodu oma Vegas!

4. 2 1: bassein ja jõusaal. Kui bassein on paramounty kohana sport, siis miks mitte täiendada seda reaalses jõusaali? Olgu toas kohandada veeprotseduurid, ja töötab, ja rattaga ning harjutusi dumbbells.

5. Perfect klassikaline bassein. Adepta Classics saab luua bassein toas mille sisemus ikkagi vaielda elutoas pealkiri parim. Sel juhul projekti basseinid on lisada kallis lühtrid candelabras, mööbli filigraani viimistlusega plaadid elegantne köögiviljade mustrid.

6. "Warm" bassein. Pärast ujumist basseinis, paljud tahavad joosta peesitama dušš või saun. Aga see oleks palju parem sukelduda mullivann alates jaheda veega ja isegi paremini, istuda kamina.

7. bassein. Basseini projekti võivad olla traditsioonilised, kuid kaasamine mingeid erilisi osa, mis muudab ruumi eriliseks. Näiteks rakendamise idee loomine kunst klaasist paigaldus basseini sobib allosas kaussi basseini.

8. "Nostalgiline" bassein. Võibolla olid eriti muljet ühe oma reisidel ülemeremaade ja te ei taha lahkuda seal. Siis head mälestused, luua tükk armastatud maastikul kodus: Olgu see Maroko stiilis bassein, jaapani, India või mõni muu.

9. Bassein-talveaed. Vannituba saab kombineerida ruumi puhkuse ja imetleda ilu Winter Garden. Lase pool kaussi antud juhul on mittestandardne kujul, rahnud, mere veeris ja elavaid taimi prõmmiksime ning ta troopiline vihm tilgub ülevalt.

10. Transformer bassein. Basseini projekti võib sisaldada huvitav ja praktiline konstruktiivset funktsiooni - avatava katusega. Seega sisebassein kergesti muutuda avatud. Svarigi rupigi izlasit azartspeles online noteikumus, pirms sakat spelet uz naudu.

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?

4547b04155e228993bd852d0766d7aef