Kalina sõitis Ida-Aasiast (Hiina, Jaapan). Need on lehed langevad põõsad, aga ka igihaljad. Vähenevad liigid, millel on väiksemad erineva kujuga lehed eelistavad päikesepaikadesse, kus nad õitsevad rikkalikult ja sügise saabumisega, muutuvad nende lehed ilusti värvitud.
Vähesed inimesed teavad, et Kalina on üks ikoonilistest slaavipaigast. Valged viburnum lilled sümboliseerivad süütust ja puhtust, nii et nad olid kaunistatud pruutidega ja noorte kes koos pulmade rongkäiguga kandis Kalina mütsid. Ta kasutas väga populaarseid Ida-Slavidega ja Ukrainas peetakse Kalina endiselt riiklikuks taimiks.
Hoolimata põhjapoolkera kõigi osade suurest hulka liikide arvu, saame määrata Kalina keskmise põõsaste kõrguse ühe kuni kahe ja poole meetri kaugusel.
Värvides on kõik viburnum nagu hüdranal, mõnikord on lumepalli tüübi täislilled, mõnikord lamedad väikesed lilled. Lilled Esimene heleroheline roheline, siis valge, seejärel roheline jälle roosa nõudega. Kuigi nad sarnanevad hüdrangeaga, mis ei vasta täielikult selle kasvatamise nõuetele.
Kalina üle kannab lubja mullas. Evergreen liigid sobivad niiske ja palaviku nurkades, kus nad tunnevad end hästi. Nad võivad kasvada isegi päikesepaistelistes kohtades, kuid nende nahkjas lehed on varjus rikkaliku värviga. Mõned liigid õitsevad varakevadel enne aemde väljanägemist, teisi kevadel või suvel.
Evergreeni liikide esindaja on Kalina (viburnum-rüttsofüllilum), mis piisava ruumiga võib kasvada kuni 5 meetri kõrguni. Evergreeni liikide rühm hõlmab ka Kalina Davidova hiina (viburnum Davidii), mida iseloomustab ilus ja elegantne välimus umbes meetri kõrgusest. Emerald ja ovaalsed lehed, millel on selge tekstuuri kolme peamise veenide, roosa-punase lille kroonlehed ja õie pungad, mis õitsevad väikeste värvide valged tassettide õitsevad.
Kasvage Kalina vandekandlikult. Väetise või korrastamise erinõudeid puuduvad. Mahutist on võimalik istutada igal ajal - kevadel, taimestiku ajal ja sügisel, kuid on soovitatav oodata väga sooja ja kuiva ilmaga. Pärast istutamist vajavad noored taimed märgkeskkonda. Nad on üsna perioodiline niisutus.
Spank Kalina seemned, mis tuleb pärast koristamist, tavaliselt augustis. Kalina on septembrist detsembrini hästi korrutatud suviste pistikutega. Talvel saate paljuneda lõhnav ja tavaline Kalin.
Haigused ja kahjurid
Seenehaigustest on hallitus kõige levinum raadius, mis mõjutab peamiselt kääbus sorte sobimatul kuivadel elupaikadel. See parasitiib see hallituse ja lilla. Kahjurite seas kohtume mitut tüüpi tööriistu ja koid. Players in India can use this code when opening your account to get a bonus of up to ₹10,400 or $/€130.Users have to choose the country and preferred currency. 1xBet Promo Code India for all new customers who love betting on sport events. For Indian customers, 1xbet has an amazing welcome offer of INR10,000. This 1XBET India VIP promo offer equates to a first deposit bonus of 100% up to 13,000 INR A nice 1xbet 1 deposit bonus awaits all new users. The international bookmaker 1xBet has been one of the leaders in the sports betting market for several.

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?

290cf182304ea55bbd0070f4097a7b6c