Kaardi keskel on väike küla vanglakaameratega, mis sisaldavad rahumeelseid elanikke. Sinu ülesanne on vabaneda vaenlastest valvamise eesmärgid ja avatud lahtrid McCoy'le. Ühes kaameras on Wayne, milline soovite vabastada ja turvaliselt evakueerimispunktile turvaliselt pakkuda.

Huvitav on märkida, et jälgi tuvastamine ei tähenda tingimata, et teid avastatakse silma vilkumises. Seda mehaanikat saate tahtlikult kasutada oma vastaste häirimiseks ja muuta need valitud asukohtadesse. Selle meetodi eriline eelis on see, et pikad mantlid reageerivad sellele ka ja see on üks väheseid võimalusi veenda neid lahkuma oma ametikohast või eemale Pathroli marsruudilt.

Mängu tähemärgid:

Isabel - saadaval alates missiooni algusest. Ta algab kagu nurgas kaardil ja kaasneb Hector.

Hector - ta algab kagu nurgas kaardil ja on kaasas Isabel.

Cooper - ta algab kaardi lääneosas ja sellega kaasneb McKoy.

Mckoy - ta algab kaardil lääneosas ja kaasneb Cooper.

Wayne - NPC, mis on sõlmitud ühes külas asuvas kojades ja mida peate vabastama. Pärast vabaduse leidmist tuleb Wayne'i vabastuspunkti juurde jääda. Wayne on täiesti kaitsetu.

Tapa kõik teised elanikud

See on päris lihtne test ja te saate selle esimesel lõigu ajal edasi anda. Esiteks veenduge, et kasutate herctori oskusi, et hoolitseda pika karva eest. Samuti saate hõlpsasti tappa valvurikoerad, näiteks hüpata neid ülemise väljaulatuvate ülemise väljaulatuvate või Hangi valamute abil.

Vaata suurt kaarti ja veenduge, et seal ei ole punaseid punkte, enne lahkumist tsoonist väikese auruti. Ärge muretsege mitmete punase risti pärast, sest nad ei kuulu vastastesse. Nr knockouts või mõrvad lähedal lahing peale Isabelle.

Ärge astuge valju pindadele

See on raske ülesanne, sest te ei saa seda jälgida, ja te ei saa teavet, olenemata sellest, kas te pole seda ebaõnnestunud või mitte. Te peate vältima kõiki kohti, kus on vesi, sealhulgas väikesed tiikid või ojad. Jäta see test raskuste taseme lihtsaks läbimiseks.

Vältige madalasse vette sattumist, muidugi tähendab juurdepääsu mõnedele kohtadele muul viisil, mis kahjuks võib olla pidevalt kaitstud. Keskenduge ühe iseloomu juhtimisele korraga ja pöörake kaamerat, nii et ekslikult ei sattuda vette. Samuti toetuge oma oskustele rohkem ja jätke jälgi muda oma vastaste häirimiseks. The reason for the success of this bet is easily explained: the opportunity is clear compared to some of its competitors and impressive sporting events where you can make bets. 1xBet Promo Code for India and using this when creating your account will make you eligible for an exclusive bonus up to 13000 INR for the sportsbook. Confirm your registration by clicking on the verification email from the bookie; Claim your welcome bonus 13,000 INR. Create an account on 1x Bet. Indeed, we can conclude, 1xBet India is the best offer for gambling online. 1xbet India Bonus Offers 2022.

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?

7d7e28c5e3035acf8deaa3c2296b3c59